Genel Bilgiler

 

Sempozyum Tarihi: 13 - 16 Ekim 2022

Sempozyum Merkezi: Hilton Otel Dalaman Sarıgerme

Toplantının Dili: Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitemiz: www.vhsd2022.org Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Kayıt ve Danışma: Kayıt masası toplantı süresince Hilton Dalaman Sarıgerme Otel'de saat 08.30- 20:00 arasında açık olacaktır.

Katılım Sertifikası: Toplantı katılım sertifikası elektornik olarak gönderilecektir. Katılımcıların mail adreslerinin gönderilmesi gerekmektedir.

Yaka Kartı: Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Davet Mektubu: Toplantı katılımı için, kurumlara verilmek üzere hazırlanan davet yazısı talep eden katılımcılara gönderilmektedir. Taleplerinizi vhsd@conplus.org mail adresine iletmenizi rica ederiz.

İptaller: Konaklama ücretlerinde, 1 Haziran 2022 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde sadece isim değişikliği yapılabilir.

Düzenleme: Toplantı Düzenleme Kurulu; ConPlus Kongre Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri firmasını toplantı resmi organizasyon firması olarak belirlemiştir. Toplantı dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus başvurmanızı rica ederiz.